Czy żłobek na Starych Stawach to paliwo do politycznej młócki?

Jakub Przewoźnik, Waldemar Łoziński

Zapraszamy do obejrzenia wydania specjalnego „Porozmawiajmy.O”. Rozmawiają: Waldemar Łoziński i Jakub Przewoźnik – radni miasta Oświęcim, współpomysłodawcy „Porozmawiajmy.O”. Za kamerą Paweł Plinta.

Dziś budzący zaskakujące emocje temat: budowa żłobka i przedszkola na Starych Stawach. Czyli wątek wywołany już po raz kolejny (!) – przez samego prezydenta Oświęcimia Janusza Chwieruta – w ostatnich medialnych publikacjach przygotowanych przez Urząd Miasta (np. tu lub tu).

Dyskusja ogniskuje się wokół słów prezydenta Janusza Chwieruta, w których zarzuca „hipokryzję” środowisku Prawa i Sprawiedliwości w Oświęcimiu. Wypowiedź tak prominentnego działacza Platformy Obywatelskiej nie może pozostać bez komentarza. Zwłaszcza wobec narastających obaw, iż prezydent Chwierut zamiast zajmować się wieloma oświęcimskimi problemami, skupia się coraz bardziej na „warszawskiej” polityce…

Już tradycyjnie, zapraszamy też samorządowców, społeczników, przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji do otwartej rozmowy przed kamerą, a także zgłaszania propozycji tematów i współtworzenia kolejnych odcinków.

Nasz e-mail: porozmawiajmy.o.oswiecim@gmail.com

Znajdziecie nas też na Facebooku: i YouTube.

Zachęcamy do udziału we wspólnej obywatelskiej dyskusji!

Autor: Jakub Przewoźnik