Słupy na ul. Krasickiego

Szanowni Państwo, czasami, przez przypadek, czytam internetowe komentarze. Jednak zawsze zachęcam do bezpośredniego kontaktu e-mailowego bądź osobistego.

Moi Drodzy, tematem fatalnego stanu technicznego słupów energetycznych na ul. Krasickiego interesuje się już od wiosny 2019 roku. Doskonale znam stan słupów na ul. Krasickiego w Oświęcimiu i… też jestem tym faktem zaniepokojony.

W maju 2019 roku składałem interpelację w tym temacie, licząc że jednak (dobry) gospodarz naszego miasta się tym zainteresuje. Jednak mam wrażenie, że Pan prezydent, od dłuższego już czasu, wyznaje zasadę im gorzej w mieście tym dla niego lepiej. Wtedy w otrzymanej od prezydenta odpowiedzi dowiedziałem się, że stan słupów jest znany… a za słupy odpowiadają ich właściciele… W myśl kolejnej zasady, że to nie moje, to co będę się tym interesował. Przeprowadziłem na ten temat wiele rozmów z różnymi osobami. Prowadziłem różną korespondencję. Poniżej przedstawiam jeden z ostatnich maili:

Jeśli będę coś więcej wiedział na ten temat z pewnością się z Państwem podzielę informacjami. Serdecznie pozdrawiam internautę o nicku ZIBI i jednak zachęcam do innej, lepszej, formy kontaktu 🙂

Autor: Jakub Przewoźnik