Dwa lata kadencji samorządu…

Pierwsza sesja Rady Miasta w Oświęcimiu tej kadencji odbyła się 19 listopada 2018 roku. Minęły zatem dwa lata kadencji samorządu. To dobry czas na refleksje i przemyślenia, ale… Planowałem podsumować kolejne lata funkcjonowania samorządu Miasta Oświęcim, ale nie chcę, by zamieniło się to w licytowanie. Dziś trochę inaczej. Czas pandemii jest wyjątkowo trudny, zatem…

Za te dwa lata składam gorące podziękowania wszystkim, którzy wspierają mnie najmocniej w trakcie mojej działalności społecznej. Dziękuję Ani, Antosiowi, Rodzicom i Ewie. Zawsze mogę na Was liczyć! Dziękuję także moim 275 wyborcom, którzy jesienią 2018 roku oddali na mnie głos! Daliście mi siłę i mandat zaufania. Dziękuję za każdego e-maila, SMSa, czy wiadomość na WhatsAppie. Dziękuję także koleżankom i kolegom z Prawa i Sprawiedliwości – działalność samorządowa to przecież gra zespołowa. Dziękuję wszystkim, których nie wymieniłem, a stanęli nawet na chwilę na drodze mojej działalności samorządowej!

PS. Dla tych którzy lubią cyfry i nie mogą bez nich żyć: do tej pory, w bieżącej kadencji rady miasta, złożyłem łącznie 50 wniosków i interpelacji, które dotyczyły naszego miasta i jego mieszkańców.

Autor: Jakub Przewoźnik